راهنماي ثبت نام

توجه: اين سامانه با مرورگرInternet Explorer سازگار نيست جهت کاهش احتمال بروز خطا، خواهشمند است از مرورگر فايرفاکس استفاده نماييد

سامانه برگزاري الکترونيکي معاملات (پيمانه) با هدف تبادل اطلاعات در فرآيند برگزاري مناقصه بين مناقصه گزار و مناقصه گران طراحي گرديده است. شما با استفاده از امکانات نرم افزار مناقصات و قراردادها (پيمانه) مي توانيد علاوه بر اطلاع به روز از مناقصات در حال برگزاري ، از امکان خريد اسناد مناقصه به صورت الکترونيکي نيز بهره مند شويد . همچنين با ارائه اطلاعات مربوط خود در زمان ثبت نام و برگزاري مناقصه در فرايند ارزيابي کيفي به صورت الکترونيکي و تحت وب ضمن سهولت در ارائه داده ها و تشکيل بانک اطلاعات براي مناقصه گران ، امکان دقت نظر و تسريع در انجام ارزيابي خود را فراهم خواهيد نمود.
لطفاً قبل از انجام مراحل ثبت نام دستورالعمل زير را به دقت مطالعه نماييد.

ورود به سامانه : در اين بخش با ارائه نام کاربري و کلمه عبور ورود به سيستم که قبلا با طي مراحل ثبت نام دريافت نموده ايد ، مي توانيد وارد سيستم شده و از امکانات آن استفاده نمائيد .

ثبت نام: در اين بخش اطلاعات اوليه شرکت کنندگان شامل مشخصات ثبتي ، رتبه بندي ، آدرس دفتر مرکزي ، مشخصات مدير عامل ثبت مي گرددو کد پيگيري ثبت نام دريافت مي نمايند تا در صورت تاييد مدير سامانه ،کد کاربري و کلمه عبور جهت پست الکترونيک معرفي شده ،ارسال گردد.ضمنا با استفاده از کد پيگيري در بخش "پيگيري وضعيت ثبت نام" مي توان آخرين وضعيت را مشاهده نمود.

ويرايش اطلاعات ثبت نام : در اين بخش امکان ويرايش اطلاعات مرحله ثبت نام براي شرکت کنندگان فراهم مي باشد. اين امکان تا قبل از دريافت کد کاربري و رمز عبور که توسط مدير سامانه جهت پست الکترونيک هر شرکت کننده ارسال مي گردد قابل استفاده بوده و پس از آن از طريق گزينه "ورود به سيستم" امکان پذير مي باشد.

پيگيري وضعيت ثبت نام : در اين بخش شرکت کنندگان مي توانند از آخرين وضعيت ثبت نام خود و يا پيام هاي ارسال شده از سوي مدير سامانه در خصوص اطلاعات ثبت نام آگاه شوند.

ليست مناقصات جاري : در اين بخش امکان مشاهده مناقصات در حال برگزاري و دريافت اسناد و آگهي مناقصه و نيز امکان اعلام آمادگي شرکت در مناقصه مورد نظر فراهم مي باشد .

در صورت داشتن هرگونه سوال با مدير سيستم با تلفن هاي -ا (داخلي ) اداره قراردادها تماس حاصل فرماييد